Welwyn WH25-33RJI
Res Wirewound 33 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH25-33RJI.
Tendance sur 3 mois:
-13.90%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityHSA2533RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA2533RJ
TE ConnectivityTHS2533RJ
Res Wirewound 33 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Loose/Tray
Res Wirewound 33 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Res Wirewound 33 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 33ohm, 28.7228V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH25-33RJI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 33 Ohm, 25 W, 5%, Axial Leaded, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
WIREWOUND RESISTOR, 0.15 OHM, 25W, 5%
5% ¡À50ppm/¡æ 33¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm
RESISTOR, 25W 5% 33R; Resistance:33ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:25W; Voltage Rating:560V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:15mm; External Length / Height:29mm; External Width:14.5mm; Fixing Centres LxW:19.9x18.3; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000Mohm; No. of Pins:2; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Package / Case:Axial; Series:WH25; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:13.3°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:560V