Welwyn WH25-330RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH25-330RJI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Farnell
Newark
element14 APAC
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+5.77%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityHSA50330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 330ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS15330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 330ohm, 265V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA10330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 16W, 330Ohm, 265V, 5% +/-Tol, -30, 30Ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7.5W, 330ohm, 49.7494V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Ohmite805F300
Res Wirewound 300 Ohm 1% 5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH25-330RJI fournies par ses distributeurs.
WIREWOUND RESISTOR, 0.22 OHM, 25W, 5%
5% ¡À25ppm/¡æ 330¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm
RESISTOR, 25W 5% 330R; Resistance:330ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Solder Lug; Voltage Rating:560V; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± RoHS Compliant: Yes