Welwyn WH25-27RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 27ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH25-27RJI.
Tendance sur 3 mois:
+28.61%
Pièces détachées
TE ConnectivityTHS2527RJ
Res Wirewound 27 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA2527RJ
TE ConnectivityTHS2527RJ
Ohmite825F25R
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 25ohm, 520V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 25 Ohm 1% 25W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 25ohm, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH25-27RJI fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, METAL FILM 18.2KOHM 250mW 0.1%
5% ¡À50ppm/¡æ 27¦¸ 25W 51mm*28mm*15mm
WIREWOUND RESISTOR, 27 OHM, 25W, 5%; Resistance:27ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:560V; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; No. of Pins:2 RoHS Compliant: Yes