Welwyn WH25-24RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 24ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH25-24RJI.
Newark
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
-10.51%
Pièces détachées
TE ConnectivityHSA2522RJ
Res Wirewound 22 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE Connectivity3-1625984-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 24ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 22 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
TE ConnectivityHSA1022RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 16W, 22ohm, 265V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH25-24RJI fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 24 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
WIREWOUND RESISTOR, 24 OHM, 25W, 5%
5% ¡À50ppm/¡æ 24¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm
RESISTOR, METAL FILM, 2.2KOHM, 2W, 5%
RESISTOR, 25W 5% 24R; Resistance:24ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Solder Lug; Voltage Rating:560V; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± RoHS Compliant: Yes