Welwyn WH200-47RJI
RESISTOR, 200W, 5%, 47R; Product Range: WELWYN - WH Series; Resistance: 47ohm; Pow
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH200-47RJI.
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH200-47RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 47ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, 200W, 5%, 47R
RESISTOR, 200W, 5%, 47R; Resistance: 47ohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 200W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Threaded Stud; Voltage Rating: 1.9kV; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature C