Welwyn WH200-33RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 33ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH200-33RJI.
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH200-33RJI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Resistor, WH Series, 33 ohm, 200 W, 5%, 1.9 kV
RESISTOR, 200W, 5%, 33R
RESISTOR, 200W, 5%, 33R; Resistance: 33ohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 200W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Threaded Stud; Voltage Rating: 1.9kV; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature C