Welwyn WH200-150RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 150ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH200-150RJI.
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH200-150RJI fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, 200W, 5%, 150R; Resistance:150ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:200W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Threaded Stud; Voltage Rating:1.9kV; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature RoHS Compliant: Yes