Welwyn WH200-100RJI
Res Wirewound 100 Ohm 5% 200W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH200-100RJI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Newark
element14 APAC
Farnell
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
OhmiteL225J100E
Res Wirewound 100 Ohm 5% 225W ±260ppm/C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
OhmiteL225J100
Fixed Resistor, Wire Wound, 225W, 100ohm, 150V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSC150100RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 150W, 100ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
OhmiteL175J100E
Res Wirewound 100 Ohm 5% 175W ±260ppm/C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
TE ConnectivityTE200B100RJ
Res, 100R, 200W, Solder Lug, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 2-1879447-5
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH200-100RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 200W, 100ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, WIREWOUND, 100R, 5%, 1.9KV; Resistance:100ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:200W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:1.9kV; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C RoHS Compliant: Yes