Welwyn WH100-3K3JI
Res Wirewound 3.3K Ohm 5% 100W ±25ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH100-3K3JI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Newark
element14 APAC
Farnell
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3300ohm, 160V, 5% +/-Tol, Chassis Mount
Res Wirewound 3.3K Ohm 5% 14/50W ±25ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Ohmite45J3K3E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3300ohm, 460V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
2W Wirewound Resistors ±5% ±20ppm/℃ 3.3kΩ SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3300ohm, 99.5V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 6927
TE ConnectivityHSA503K3J
Res Wirewound 3.3K Ohm 5% 50W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH100-3K3JI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 3300ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
WIREWOUND RESISTOR,SOLDER LUG,3.3 KOHM,100 W; Resistance:3.3kohm; Product Range:WH Series; Power Rating:100W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:1.9kV; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C RoHS Compliant: Yes