Welwyn WH100-33RJI
Through Hole Wirewound Resistor, WH Series, 33 ohm, 100 W, 5%, 100ppm/ C RoHS Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH100-33RJI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Newark
element14 APAC
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.50%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH100-33RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 33ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
33 OHM 5% 100W