Welwyn WH100-330RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 330 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH100-330RJI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Newark
element14 APAC
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1100%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 330ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 330ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite23J330E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite95J330
90 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 330Ohm 5W
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH100-330RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 330ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 330 Ohm 5% 100W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk