Welwyn WH100-270RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 270ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH100-270RJI.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH100-270RJI fournies par ses distributeurs.