Welwyn WH100-1R8JI
Res Wirewound 1.8 Ohm 5% 100W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH100-1R8JI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH100-1R8JI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 1.8ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount