Welwyn WH100-15RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 15 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH100-15RJI.
Tendance sur 3 mois:
-27.68%
Pièces détachées
TE Connectivity1623714-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 15ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityC1415RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 14W, 15ohm, 650V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityC1015RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 15 Ohm 5% 2.25/30W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 15ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH100-15RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 15ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
15 OHM 5% 100W