Welwyn WH100-150RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 150 Ohm, 100 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH100-150RJI.
Tendance sur 3 mois:
-14.60%
Pièces détachées
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE NFR25H 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.5W 1/2W 150Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 150ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteB20J150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 150ohm, 750V, 5% +/-Tol, 260ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMW5150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH100-150RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 100W, 150ohm, 1900V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
150 OHM 5% 100W