Welwyn WH10-1R0JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 1ohm, 250V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH10-1R0JI.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH10-1R0JI fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 OHM, 15W, 5%