Welwyn WH10-150RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 150ohm, 250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH10-150RJI.
Tendance sur 3 mois:
-2.82%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityHSA10150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 16W, 150ohm, 265V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS15150RJ
Res Wirewound 150 Ohm 5% 15W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityTHS15150RJ
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH10-150RJI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Resistor, Wh Series, 150 Ohm, 15 W, 5%, 265 V Rohs Compliant: Yes
5% ¡À25ppm/¡æ 150¦¸ 15W 36.5mm*21mm*11mm
METAL FILM RESISTOR, 27KOHM, 1W, 5%