Welwyn WDBR7-47RKIW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1490W, 47ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WDBR7-47RKIW.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WDBR7-47RKIW fournies par ses distributeurs.
10% ¡À600ppm/¡æ 47¦¸ 7KW 152.4mm*101.6mm*1.5mm