Welwyn WDBR2-50RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 780W, 50ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WDBR2-50RKTW.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+50.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WDBR2-50RKTW fournies par ses distributeurs.
50 Ohm 2Kw 10 Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WDBR2-50RKTW
50¦¸ ¡À10% 200W ¡À600ppm/¡æ 61mm*40.6mm*900¦Ìm
50 OHM 2KW 10%