Welwyn WDBR1-100RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WDBR1-100RKLW.
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WDBR1-100RKLW fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 100 Ohm 10% 1500W ±600ppm/C Flying Lead Bolt-On Bulk
100 OHM 1K5W 10%