Welwyn WDBR1-100RKIW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 100ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WDBR1-100RKIW.
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+50.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WDBR1-100RKIW fournies par ses distributeurs.
100 Ohm 1K5W 10 Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WDBR1-100RKIW
100 OHM 1K5W 10%