Welwyn WA84-82RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WA84-82RJI.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+42.40%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 82ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-3SJ820
ERG SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 82OHMS +/-5% 3W +/-300PPM/DEGC
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 82ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity7-1625892-3
Resistor, Metal Oxide, Res 82 Ohms, Pwr-Rtg 3 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX3SJ82R
TE Connectivity7-1625892-3
Descriptions
Descriptions de Welwyn WA84-82RJI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 82 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Res Wirewound 82 Ohm 5% 3W ±200ppm/C Cement AXL Ammo
82¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm