Welwyn WA84-820RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 820ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WA84-820RJI.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.84%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 820ohm, 57.2713V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WA84-820RJI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Wirewound Resistor, WA80 Series, 820 ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
820¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm