Welwyn WA84-680RJI
RES, 680R, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 680ohm; Product Range: -; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ±...
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WA84-680RJI.
Electro Sonic
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
Farnell
Descriptions
Descriptions de Welwyn WA84-680RJI fournies par ses distributeurs.
RES, 680R, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 680ohm; Product Range: -; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature
RESISTOR, 3W 5% 680R; Power Rating:3W; Resistance:680ohm; Tolerance, Resistance:± 5%; Series:WA84; Operating Temperature Range:-55°C to +155°C; Resistor Element Type:Wirewound Silicone; Voltage, Rating:100V; Temperature Coefficient:±;RoHS Compliant: Yes