Welwyn WA84-27RJI
RESISTOR, 3W 5% 27R; Power Rating: 3W; Resistance: 27ohm; Tolerance, Resistance: ± 5%; Series: WA84; Operating...
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WA84-27RJI.
Electro Sonic
Datasheet3 pagesIl y a 21 ans
Farnell
Descriptions
Descriptions de Welwyn WA84-27RJI fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, 3W 5% 27R; Power Rating:3W; Resistance:27ohm; Tolerance, Resistance:± 5%; Series:WA84; Operating Temperature Range:-55°C to +155°C; Resistor Element Type:Wirewound Silicone; Voltage, Rating:100V; Temperature Coefficient:± ;RoHS Compliant: Yes