Welwyn WA84-15RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WA84-15RJI.
Descriptions
Descriptions de Welwyn WA84-15RJI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Wirewound Resistor, Wa80 Series, 15 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes