Welwyn WA83-4R7JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.6W, 4.7ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WA83-4R7JI.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+14.80%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-02-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WA83-4R7JI fournies par ses distributeurs.
2 W 4.7 Ohms 5% Through Hole Wirewound Resistor
4.7¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm
4.7 OHM 5% 2W