Welwyn W31-2R2JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.2ohm, 100V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn W31-2R2JA1.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-12-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn W31-2R2JA1 fournies par ses distributeurs.
2.2 OHM 5% 3W