Welwyn W31-100RJI
Through Hole Wirewound Resistor, W31 Series, 100 Ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn W31-100RJI.
Newark
Datasheet2 pagesIl y a 11 ans
Datasheet2 pagesIl y a 19 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-80.79%
Pièces détachées
TE Connectivity2176082-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP3W100RJ
Res Wirewound 100 Ohm 5% 3W -80ppm/C to -10ppm/C Cement AXL Ammo
TE ConnectivityES3W100RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupPNP300JR-73-100R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 300V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 17.321V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn W31-100RJI fournies par ses distributeurs.
RES, 100R, 5%, 3W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:100ohm; Product Range:W31 Series; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:¡À 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:100V; Resistor Element Material:Wirewound; Te