Welwyn PCF0603R-110RBI
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 110ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn PCF0603R-110RBI.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-07-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn PCF0603R-110RBI fournies par ses distributeurs.