Wamco WL-1090C5-28V
Indicator Pnl-mnt: Incandescent Green 0.50 in 28V Lens High Hat 22AWG Wire Lead
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Wamco WL-1090C5-28V.
Tendance sur 3 mois:
+83.41%
Descriptions
Descriptions de Wamco WL-1090C5-28V fournies par ses distributeurs.
Non-Relampable Panel Mount Indicator
Inc Ind .50" Green 28V Cyl 6" Ld
Lamp, Incandescent Indicator, 28V, 40Ma, Wire Leaded; Lamp Base Type:Wire Leaded; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Current Rating:40Ma; Supply Voltage:28V; Lens Shape:-; Product Range:-; Lens Style:Cylindrical Flat Top Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-1090C5-28V