Wamco WL-1090C1-28V
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Wamco WL-1090C1-28V.
element14 APAC
Datasheet1 pageIl y a 16 ans
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+64.65%
Descriptions
Descriptions de Wamco WL-1090C1-28V fournies par ses distributeurs.
INDICATOR PNL-MNT:INCANDESCENT RED 0.50 IN 28V LENS HIGH HAT 22AWG WIRE LEADS
Inc Ind .50" Red 28V Cyl 6" Lds
Lamp, Incandescent Indicator, 28V, 40Ma, Wire Leaded; Lamp Base Type:Wire Leaded; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Current Rating:40Ma; Supply Voltage:28V; Lens Shape:-; Product Range:-; Lens Style:Cylindrical Flat Top Rohs Compliant: Yes |Wamco WL-1090C1-28V