Walsin Technologies WR12X8R2 JTL
Res Thick Film 1206 8.2 Ohm 5% 0.25W(1/4W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-50.70%
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X8R2 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 8.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 8.2Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Chip Resistors 1206 8.2Ω ±5% 1/4W -200~+400ppm/℃