Walsin Technologies WR12X623 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 62000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X623 JTL fournies par ses distributeurs.
RES 62K OHM 5% 1/4W 1206
1206 62K 5% Resistor