Walsin Technologies WR12X51R0FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 51ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X51R0FTR fournies par ses distributeurs.
1206 51R0 1% Resistor
RES 51 OHM 1% 1206