Walsin Technologies WR12X435 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 4.3MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
ODG (Origin Data Global)
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X435 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4300000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
SMD Resistor 1206 4.3MΩ ±5% 250mW ±100ppm/℃
5% ¡À100ppm/¡æ 4.3M¦¸ 250mW 1206 3.1mm*1.6mm*750¦Ìm