Walsin Technologies WR12X392 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3900ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
element14 APAC
TME
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
CRCW-C 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.92kOhms 0.1W 1/10W
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 3.57kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3600ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X392 JTL fournies par ses distributeurs.
SMD Resistor 1206 3.9KΩ ±5% 1/4W ±100ppm/℃
电阻, 3K9, 5%, 0.25W, 1206, 厚膜;
RES, 3K9, 5%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 3.9kohm; Product Range: WR12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)