Walsin Technologies WR12X1R3 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.3ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X1R3 JTL fournies par ses distributeurs.
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1.3Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.3 OHM 5% 1/4W 1206
1206 1R3 5% Resistor
1.3¦¸ ¡À5% 1/4W 1206