Walsin Technologies WR12X1R2 JTL
Res Thick Film 1206 1.2 Ohm 5% 0.25W(1/4W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X1R2 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1.2Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
SMD Resistor 1206 1.2Ω ±5% 1/4W -200~+400ppm/℃