Walsin Technologies WR12X180 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 18Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X180 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 18ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES 18 OHM 5% 1/4W 1206
5% ¡À100ppm/¡æ 18¦¸ 250mW 1206 3.1mm*1.6mm*750¦Ìm
1206 18R 5% Resistor