Walsin Technologies WR12X112 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X112 JTL fournies par ses distributeurs.
RES 1.1K OHM 5% 1/4W 1206
1.1K¦¸ ¡À5% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.1mm*1.6mm*750¦Ìm
1206 1K1 5% Resistor