Walsin Technologies WR12X111 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 110Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X111 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 110ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
SMD Resistor 1206 110Ω ±5% 1/4W ±100ppm/℃
RES 110 OHM 5% 1/4W 1206
1206 110R 5% Resistor
110¦¸ ¡À5% 1/4W 1206