Walsin Technologies WR12X100 JTL
Res Thick Film 1206 10 Ohm 5% 0.25W(1/4W) -200ppm/C to 400ppm/C SMD T/R
Fiches techniques et documents
element14 APAC
Datasheet10 pagesIl y a 10 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+167%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 1206 10 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0603 10 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-N8V100JX
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
KOA SpeerCN1J4KTTD100J
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Resistor, Array, 10 Ohm, ± 5%, 252 mW, 4 Resistors, Isolated, 1206 [3216 Metric], Concave, Surface Mount, Thick Film
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X100 JTL fournies par ses distributeurs.
WR12 Series 1206 10 Ohm ±5 % 0.25 W -300 to 500 ppm/°C SMT Thick Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thick Film Resistors 200V -200ppm/℃~+400ppm/℃ ±5% 10Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES, 10R, 5%, 0.25W, 1206, THICK FILM
RES, 10R, 5%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 10ohm; Product Range: WR12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: -200ppm/°C to +400ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)