Walsin Technologies WR12W1R47FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.47ohm, 200V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
ODG (Origin Data Global)
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12W1R47FTL fournies par ses distributeurs.
250mW Thick Film Resistors 200V -200ppm/℃~+400ppm/℃ ±1% 1.47Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.47 OHM 1% 1/4W 1206
1206 1R47 1% Resistor
1.47¦¸ ¡À1% 1/4W 1206