Walsin Technologies WR10X9091FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 9090ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X9091FTL fournies par ses distributeurs.
RES 9.09K OHM 1% 1210
1210 9K09 1% Resistor