Walsin Technologies WR10X68R1FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 68.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X68R1FTL fournies par ses distributeurs.
RES 68.1 OHM 1% 1210
1210 68R1 1% Resistor