Walsin Technologies WR10X51R1FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 51.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X51R1FTL fournies par ses distributeurs.
RES 51.1 OHM 1% 1210
1210 51R1 1% Resistor