Walsin Technologies WR10X5112FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 51100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X5112FTL fournies par ses distributeurs.
RES 51.1K OHM 1% 1210
1210 51K1 1% Resistor