Walsin Technologies WR10X5110FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 511ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X5110FTL fournies par ses distributeurs.
1210 511R 1% Resistor
RES 511 OHM 1% 1210