Walsin Technologies WR10X4321FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 4320ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR10X4321FTL fournies par ses distributeurs.
RES 4.32K OHM 1% 1210
1210 4K32 1% Resistor